18 pazdziernika – 25 pazdziernika 2020 roku

Niedziela18 października9.00       11.001) + Stanisław, Piotr, Genowefa Wójcik; Helena, Tomasz, Jan Koziccy – (w kościele parafialnym) 2) + Władysław Bronisz (od rodziny Krysów i Denisów) – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 1) + Mieczysław (19 r), Teofil, Marianna, Czesława Pitucha – (w kościele parafialnym) 2) + Waldemar Gajko (30 dzień po śmierci od uczestników pogrzebu) – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 3) Za Parafian – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym)
Poniedziałek19 października16.001) W intencji KŻR Św. Małgorzaty Marii Alacoque oraz za zmarłych członków – (w kościele parafialnym) 2) + Tadeusz Kulisz (6 miesiąc po śmierci) – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 3) + Helena, Krystyna, Katarzyna, Józef, Czesław, z rodz. Denisów – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 4) W intencji tych którzy modlili się podczas Mszy gregoriańskich za + Zdzisława Pacia – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym)
Wtorek20 października16.001) + Kazimierz, Franciszka Nowak; Józef, Aniela Brzozowscy – (w kościele parafialnym) 2) + Janina Grochecka – od KŻR Św. Barbary – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 3) + Henryka (1r), Konstanty Mrugała – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 4) + Aniela, Kazimierz Janiak; Stefania, Jan Tomczyk – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym)
Środa21 października16.001) + Marian Kostecki (13r); Józef, Helena Wójtowicz – (w kościele parafialnym) 2) W intencji KŻR Św. Teresy z Avila, za żywych i zmarłych – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 3) + Stanisław, Paweł, Genowefa Dzirba; Jan, Agata Szołdra; Maria, Szymon Kroczyńscy; Helena Bil – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 4) + Janina, Franciszek Pogorzelscy; Barbara Wróbel; Stanisław, Rozalia, Aleksander, Weronika – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym)
Czwartek22 października16.001) + Czesława Kulisz (8 miesiąc po śmierci) – (w kościele parafialnym) 2) + Andrzej Szponar; zm. Z rodz. Ocysków, Gładyszów, Szponarów – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 3) + Sylwester, Katarzyna, Józef, Stanisław, Paulina Pawelec; Władysław, Helena Baczewscy; Teresa, Stanisław Kulbaka – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 4) + Bronisław Pawelec (od rodziny Grocheckich) – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym)
Piątek23 października16.001) + Stanisława, Bolesław Gładysz; Kazimiera, Władysław Wilk; zm. z tych rodzin; dusze w czyśćcu cierpiące – (w kościele parafialnym) 2) + Henryk Jakimcio (od rocznika z klasy) – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 3) + Zofia, Czesław Tuszyńscy; Aleksandra, Bolesław Huk; Marek Staniak – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 4) + Wiesława, Władysław Poczwa; Czesław, Józefa Wypych – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym)
Sobota24 października16.001) + Helena, Bolesław Nowak; Stefan Rozwałka – (w kościele parafialnym) 2) + Aleksandra, Eugeniusz Gładysz; Jan, Antonina Sawa; Ludwik, Wiktoria Gładysz – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 3) + Marian, Mateusz Kostecki – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym) 4) + Mirosława Orysz (15 r); Jan Dudek, Leszek, Czesława, Władysław, Stanisława, z rodz. Dudek – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 5) + Mieczysław Dańko – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 6) + Józef, Róża, Agnieszka, Krzysztof, Marianna, z rodz. Pasickich; Władysława, Jan Musiej – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie)
Niedziela25 października9.00         11.001) W intencji KŻR Św. Faustyny – (w kościele parafialnym) 2) + Mirosław Mrugała (zamówili rodzice) – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie) 3) + Jan Bernecki (15 r), Andrzej, Klementyna (rodziców chrzestnych) – (Ks. Marcin odprawia u siebie) 1) + Bronisław Pawelec (od sąsiadów) – (w kościele parafialnym) 2) Za Parafian – (ks. Piotr odprawia w Domu Parafialnym) 3) + Jan Chwil (11r) – (Ojciec Misjonarz odprawia u siebie)