XXX Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 25 października 2020 r.

1. Dzięki Bogu czuję się już lepiej. Minęła gorączka i powoli wracają siły. Mam nadzieję, że już w czwartek wrócę do swoich wszystkich obowiązków. Jednocześnie wspieram wszystkich chorych i doświadczonych epidemią modlitwą. Do modlitwy różańcowej serdecznie zachęcam i proszę o nią.
  2. Przypominam o naszych tradycyjnych kartach wypominkowych, które można zabrać,  a po uzupełnieniu i wyznaczeniu dnia proszę o zostawienie w kościele.
  3. Przypominam o dyspensie Biskupa diecezjalnego od uczestnictwa we Mszy Świętej, a jednocześnie o przywileju odpustu, przy okazji nawiedzenia grobów naszych bliskich przez cały listopad.
  4. Dziękuję za wielką pomoc ks. Proboszczowi Zbigniewowi i Ks. Andrzejowi z Biskupic, za zastępowanie mnie w kościele i sprawowane Msze Święte. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Wszystkie zamówione Msze Święte, wg. rozpiski są na bieżąco odprawiane. Bóg zapłać za ofiary za Msze, przekazywane bezpośrednio lub na konto parafialne. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i okazywaną pomoc materialną.
  5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte, o godz. 8.00, 9.00 i 10.00. W następnym dniu we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze Święte, o godz. 9.00, 10.00 i 17.00.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka).
  8. Zachęcam do zabrania prasy katolickiej.