IV Niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 29 stycznia 2023 r.

1. Dzisiaj w dniu modlitw w intencji chorych na trąd, będziemy mogli złożyć także ofiary do puszki na pomoc trędowatym.
  2. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. To dzień modlitwy za osoby Konsekrowane. Taca przeznaczona jest w tym dniu na zakony kontemplacyjne. Są do zakupienia gromnice wraz z osłonkami.
  3. W piątek św. Błażeja. Raz w roku we wspomnienie św. Błażeja. Podczas Mszy Świętych będzie modlitwa o zdrowie gardła i o właściwe korzystanie z daru mowy, a także błogosławienie gardeł świecami.
  4. W tym tygodniu w pierwszy  czwartek, piątek i sobotę miesiąca, nabożeństwa w czwartek o 16.30, w piątek i sobotę po Mszach Świętych o godz. 16.00. A w niedzielę za tydzień po Mszy Świętej, o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedzę naszych chorych w domach.
  6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii w kwocie: 200 zł i 100 zł.
  7. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. Kościół sprzątały (kartka).
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.