VI Niedziela w ciągu roku A.D. 2019 – 17 lutego 2019 r.

  1. Dziękujemy za modlitwę w intencji oazy, w której uczestniczyły nasze dzieci. Był to czas owocny i dobry. Mam nadzieję, że to są nie tylko moje słowa ale i dzieci. Teraz po takim zaszczepieniu oazowym pora myśleć, aby dzieci wysłać także w wakacje na już dłuższe – 15 dniowe rekolekcje.
  2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w piątek – Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła, a w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa.
  3. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka).
  4. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  5. Przyjmuję dzisiaj zapisy na pielgrzymkę, w dniach 11-12 maja 2019 roku (sobota – niedziela) – do Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem oraz MB Objawiającej Cudowny Medalik – tamże i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, Sanktuarium Jana Pawła II.
  6. Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej, 24 lutego, godz. 17.00 (ogłoszenie).
  7. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę oraz Mały Gość Niedzielny (plansza – kalendarz na Wielki Post, w następnym będą naklejki).
  8. W poniedziałek odbędzie się pogrzeb ś.p. Henryka Banaka, o godz. 13.30. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej: Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek.