Wniebowstąpienie Pańskie A.D. 2021 – 16 maja 2021 r.

1. W przededniu 101 rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II, uroczyście wnosimy relikwie do naszego Kościoła. (Kartka) Po Mszy Świętej, możemy podejść aby oddać cześć relikwiom np. przez dotknięcie i uczynienie znaku krzyża.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe oraz ku czci MB Nieustającej Pomocy w środę i w sobotę do MB Jasnogórskiej.
  3. W sobotę, o godz. 14.30 – poświęcenie pól Zarzecze i Zamost obok Krzysztofa Gładysza, przy figurze na dole.
  4. Za tydzień, podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 I Komunia Święta. Następna niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, opryskanie kostki i koszenie trawy. Kościół sprzątały (kartka).
  6. Ponadto dziękuję za koszenie trawy przy kapliczce MB Bolesnej oraz na cmentarzu parafialnym.
  7. Proszę zabrać prasę katolicką.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Adrian Dziewiela, kaw. z Kolonii Siedliszczki, par. p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Piaskach i Martyna Łucja Kulbaka, panna z Oleśnik, par. tut.; Dawid Pałys-Rydzik, kaw. z Grodziska Dolnego, par. Św. Barbary i Paulina Aneta Buk, panna z Oleśnik par. tut.; Adrian Psujek, kaw. z Oleśnik, par. tut. i Justyna Dekundy, panna z Jaroszewic, par. Nawrócenia Św. Pawła w Bełżycach.
  9. Bóg zapłać za kolejne ofiary złożone na kościół w kwocie: 100 zł.
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).