XI Niedziela w ciągu roku A.D. 2021 – 13 czerwca 2021 r.

1. Dziękuję za wczorajszą pielgrzymkę do Hanny, Kodnia i Urszulina. Za wspólną integrację, radość i odpoczynek Bóg zapłać.
  2. 10 i 11 lipca chcemy udać się z pielgrzymką do Warszawy – Choszczówka – miejsce pobytu Prymasa Wyszyńskiego; Niepokalanów, Pabianice i Zduńska Wola – O. Maksymilian Maria Kolbe; Kalisz – Święty Józef; Częstochowa. Szczegóły ogłoszę w następną niedzielę, ale już teraz można się zapisywać.
  3. Dzisiaj 13 dzień miesiąca i Różaniec Fatimski. Zapraszam, na godz. 16.00.
  4. Dzisiejsze ofiary na tacę przekażemy na Seminarium Duchowne, a do puszek przy wyjściu z kościoła złożymy ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  5. W czwartek wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego.
  6. Codzienne nabożeństwa czerwcowe niech kształtują nasze serce na wzór Serca Jezusowego, a nabożeństwa Maryjne wraz z polecanymi intencjami niech pogłębiają naszą pobożność.
  7. Bóg zapłać za uczestnictwo i zaangażowanie w ramach oktawy Bożego Ciała.
  8. Kościół sprzątały (kartka). Dziękuję mężczyznom z rejonu sprzątających za wywiezienie śmieci z cmentarza i wykoszenie trawy oraz Panom Bogdanowi i Kazimierzowi za wykoszenie trawy na cmentarzu.
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).