XXVIII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 09 października 2022 r.

1. Serdecznie zapraszam na Msze Święte i na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie na godz. 16.00, a w niedzielę na godz. 10.30. Zapraszam także na nabożeństwa Maryjne w środy i soboty, o godz. 15.30.
  2. Dzisiaj podczas Komunii Świętej i przy wyjściu z kościoła liczymy wiernych przystępujących do komunii świętej i uczestniczących w Mszy Świętej.
  3. Dzisiaj ofiarami na tacę wspieramy misje. Pamiętajmy w modlitwie w intencji powołanych do pracy na misjach, a także za wspólnoty kościelne, które powstają w wielu zakątkach naszej ziemi.
  4. Przez cały miesiąc także ofiarami do puszki, która znajduje się na stoliku pod chórem, możemy wspierać misje.
  5.  Za tydzień ofiarami do puszek wspieramy Fundusz Papieski – stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. To Dzień Papieski, który przypomina nam pontyfikat Papieża Polaka Św. Jana Pawła II. Tego dnia także będziemy mogli oddać cześć relikwiom Świętego.
  6. W czwartek wspominamy Bł. Honorata Koźmińskiego. W czwartek 13 dzień miesiąca i ostatni w tym roku Różaniec Fatimski. W sobotę wspominamy Św. Teresę od Jezusa. W tym dniu wyjątkowo będzie zbierana taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  7. Dzisiaj i za tydzień po Mszach Świętych, będzie można mnie jeszcze zapytać o szczegóły naszej pielgrzymki do Medziugorie.
  8. Już zapisuję intencje Mszy Świętych na nowy rok.
  9. Na stoliku pod chórem są do zabrania karty wypominkowe. Możemy je uzupełnić, zaznaczając wybrany dzień.
  10. Są jeszcze wolne intencje na ten rok na niektóre niedziele.
  11. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 5 x 100 zł.
  12. Kościół sprzątały (kartka).
  13. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  14. W sobotę odbył się pogrzeb ś.p. Zenobi Pać. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek … .