XXXII niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 12 listopada 2023 r.

1. Bóg zapłać za wspólna modlitwę różańcową, połączoną z czytaniem wypominek. Poleciliśmy naszych bliskich zmarłych wypraszając dar życia wiecznego. Pielęgnujmy nie tylko pamięć, ale także składajmy zawsze ten dar modlitwy.
  2. Dzisiaj ofiarami do puszki wesprzemy Kościół w Potrzebie – szczególnie tam gdzie jest prześladowany.
  3. Za tydzień ofiary na tacę przekażemy na budujące się kościoły w naszej Archidiecezji.
  4. Za tydzień zapraszam po Mszy Świętej, o godz. 11.00 do Domu Parafialnego na spotkanie Radę Parafialną.
  5. Jutro wspominamy pierwszych męczenników Polski: Benedykta, jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w środę Św. Alberta Wielkiego, w czwartek MB Ostrobramską, w piątek św. Elżbietę, a w sobotę bł. Karolinę Kózkównę.
  6. Kościół sprzątały (kartka)
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. W czwartek odbył się pogrzeb ś.p. Florentyny Dzirby, natomiast jutro o godz. 10.30 odbędzie się pogrzeb ś.p. Jadwigi Biszkont. Polećmy Je Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek …