2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim A.D. 2020 – 03 stycznia 2021 r.

1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte o godz. 9.0 i 11.00. W tym dniu ofiary na tacę przeznaczymy na Krajowy Fundusz Misyjny. Odbierzemy też poświęconą kredę do oznaczenia naszych domów i kadzidło.
  2. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Bożego Narodzenia.
  3. Modlę się z Wami odwiedzając Was przy domach i błogosławię rodzinom, a później spotykamy się na Mszy Świętej za dany rejon o godz. 17.00. Wiele mamy trosk, które później ofiarujemy tu w świątyni. Modlę się i wierzę mocno, że to Boże błogosławieństwo uproszone będzie nam w tym roku towarzyszyło.
  4. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo o godz. 15.30.
  5. Dziękuję za złożone ofiary indywidualne na potrzeby parafii: 3 x 100 zł. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję Paniom sprzątającym i dezynfekującym kościół (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Wczoraj odbył się pogrzeb: ś.p. Sabiny Brzyskiej i ś.p. Ewy Brzyskiej. Polećmy Je Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek …

Objawienie Pańskie:

Modlitwa w naszych domach. Głowa rodziny stojąc przed progiem otwartych drzwiach mówi: Słowo ciałem się stało. Mieszkańcy odpowiadają: I zamieszkało między nami. Następnie pobłogosławioną kredą pisze na drzwiach znaki: C + M + B (Christus mansionem benedicat – Niech Chrystus pobłogosławi temu domowi) + 2021, i mówi: Niech każdy szukający Chrystusa znajdzie Go zawsze między nami. Wszyscy odpowiadają: Amen. Następnie okadza mieszkanie pobłogosławionym kadzidłem podczas śpiewu odpowiedniej kolędy.