Dni Święta, zadumy i modlitwy!

Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół w tym dniu oddaje cześć tym wszystkim, którzy już weszli do chwały niebieskiej, a wiernym pielgrzymującym jeszcze na ziemi wskazuje drogę, która ma zaprowadzić ich do świętości. Przypomina nam również prawdę o naszej wspólnocie ze Świętymi, którzy otaczają nas opieką.

W tym dniu Msze Święte, o godz. 8.00, 9.00 i 10.00 (po tej Mszy Świętej procesja na cmentarzu parafialnym i możliwość poświęcenia pomników).

Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. To Dzień Zaduszny. Kościół w tym dniu wspomina zmarłych pokutujących za grzechy w czyśćcu. Oni potrzebują naszej modlitwy, aby mogli wejść do nieba, gdyż mają pewne długi do spłacenia Bożej sprawiedliwości.

W tym dniu Msze Święte o godz. 8.00, 9.00, 10.00 i 17.00 – za polecanych w tegorocznych wypominkach i procesja na cmentarzu.

Modlitwa różańcem wypominkowym. Kartki wypominkowe, gdyby była taka potrzeba są jeszcze wydrukowane i wyłożone tu przed ołtarzem i pod chórem. Na kartce proszę zaznaczyć dzień, w którym chcecie, aby modlić się wspólnie za naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Wypełnione przynosimy do Kościoła do zakrystii lub koszyczka przed ołtarzem.

Modlimy się od 3 do 15 listopada, po Mszy Świętej o godz. 16.00.