II Niedziela Adwentu A.D. 2021 – 28 listopada 2021 r.

1. Dzisiaj już poświęcimy medaliki Niepokalanej dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Kończy się dzisiaj czas naszych rekolekcji adwentowych. Cieszę się że z nich skorzystaliście. Mam nadzieję, że jesteśmy też zachęceni do lektury Pisma Świętego. Tym bardziej, kiedy wiemy, że tam tyle mądrości i tajemnic się kryje. Są one nam dane abyśmy stawali przed Panem Bogiem już tu na ziemi i przyjmowali Słowo Boże. Bóg zapłać Ks. Arkadiuszowi Wojnickiemu, studentowi biblistyki na KUL – naszemu Rekolekcjoniście, za pomoc w poznawaniu Pisma Świętego. Dziękujemy za Twoją postawę, mądrość i umiejętność pięknego przepowiadania.
  3. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte, o godz. 9.00 i 17.00 (nabożeństwo, o godz. 16.30). Tacę przeznaczymy na Fundusz obrony życia.
  4. W tym tygodniu roraty o godz. 6.30 będą tylko w sobotę, poprzedzone nabożeństwem do MB Jasnogórskiej.
  5. W czwartek od godz. 15.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj już po Mszach Świętych nie ma adoracji.
  6. Przez cały adwent do puszki na stoliku możemy składać ofiary na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, prowadzone przez Caritas.
  7. Do chorych przyjadę w najbliższy piątek 10 grudnia, od godz. 9.00. Można zgłaszać dodatkowe osoby do spowiedzi przedświątecznej.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła w kwocie 100 zł oraz 100 zł na rekolekcje. Bóg zapłać za okazaną pomoc i dary do Domu Parafialnego.
  9. Kościół sprzątały (kartka).
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  12. We wtorek odbędzie się pogrzeb ś.p. Lidii Janiak. Msza Święta o godz. 14.00, a różaniec o godz. 13.30. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Boskiej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek … .