II Niedziela Adwentu A.D. 2022 – 04 grudnia 2022 r.

1. Kończy się dzisiaj czas naszych rekolekcji adwentowych. Cieszę się że z nich skorzystaliście. Bóg zapłać Ks. Mariuszowi Maluszczakowi, studentowi KUL – naszemu Rekolekcjoniście, za głoszone Słowo Boże pełne miłości i z miłością. Pozostajesz w naszej pamięci i modlitwach.
  2. Do środy Ks. Proboszcz głosi rekolekcje w Kraśniku. Pożyczył na rekolekcje z naszej kapliczki Obraz Matki Boskiej Bolesnej.
  3. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte, o godz. 9.00 i 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się już po Mszy porannej i będzie trwała cały dzień do godz. 17.00. Zachęcam do czuwania przy Panu Jezusie. Tacę przeznaczymy na Fundusz obrony życia.
  4. W tym tygodniu roraty, o godz. 6.30 będą w środę i w sobotę. W środę nie będzie wcześniej nabożeństwa do MB Nieustającej pomocy, w sobotę o godz. 6.00 będzie nabożeństwo do MB Jasnogórskiej.
  5. Dzisiaj już po Mszach Świętych nie ma adoracji. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Przez cały adwent do puszki na stoliku możemy składać ofiary na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, prowadzone przez Caritas. Możemy nabyć świece Caritas w cenie 10 zł i 20 zł.
  7. Do chorych przyjadę w poniedziałek 12 grudnia, od godz. 9.00. Można zgłaszać dodatkowe osoby do spowiedzi przedświątecznej.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła w kwocie 100 zł oraz 120 zł na rekolekcje. Bóg zapłać za okazaną pomoc i dary do Domu Parafialnego.
  9. Bóg zapłać za składane ofiary przy otrzymywaniu opłatka, które przeznaczymy na ogrzewanie kościoła.
  10. Dzisiaj po Mszach Świętych, będzie można zagłosować na max. 2 kandydatów na członków Rady Parafialnej. Listy są przygotowane przy oknach oraz na stoliku pod chórem. Przy wybranych osobach (nie tylko ze swojego rejonu) stawiamy znak „x”. Wypełnioną kartę składamy do koszyków, które mają radni przed kościołem.
  11. Kościół sprzątały (kartka).
  12. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  13. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.