II Niedziela Adwentu A.D. 2023 – 10 grudnia 2023 r.

1. Bóg zapłać Ks. Piotrowi Makowskiemu, studentowi na KUL, pochodzący z diecezji Elbląskiej, za ciepłe i pełne spokoju głoszenie Słowa Bożego. Za uświadomienie nam miłości Boga, która jest większa niż nasz grzech. Bóg zapłać wszystkim, którzy skorzystali ze słuchania Słowa Bożego i za przeżycie tych rekolekcji adwentowych.
  2. W tym tyg. zaprasza w środę i sobotę na roraty, o godz. 6.30. Poprzedzimy je nabożeństwami, o godz. 6.00 (do MB Nieustającej Pomocy i MB Jasnogórskiej). W środę po roratach zapraszam na śniadanie do Domu Parafialnego. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, od godz. 15.15.
  3. Do naszych domów Radni przynoszą opłatki, a także List od Proboszcza. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na zakup oleju opałowego na ogrzewanie kościoła.
  4. Przez cały adwent do puszki na stoliku możemy składać ofiary na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, prowadzone przez Caritas.
  5. W piątek od godz. 9.00 udam się do naszych chorych aby służyć sakramentem pokuty i przynieść Eucharystię.
  6. Bóg zapłać za ofiarę na kościół w kwocie 500 zł, 100 zł i 100 zł.
  7. Kościół sprzątały (kartka).
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. We środę odbył się pogrzeb ś.p. Róży Chwil. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo … Wieczny odpoczynek …