II Niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 15 stycznia 2023 r.

1. Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej. Gdyby ktoś jeszcze chciał zaprosić to poproszę o kontakt po Mszach czy później telefoniczny. Bóg zapłać za poświęcony czas i przyjęcie z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać za składane ofiary na termomodernizację Domu Parafialnego. Program wizyty duszpasterskiej. (kartka)
  2. Otaczamy modlitwą Paulinów, którzy między innymi posługują na Jasnej Górze, a którzy jutro przeżywają swoje święto.
  3. We wtorek wspominamy Św. Antoniego, w czwartek Św. Józefa Sebastiana Pelczara, a w sobotę Św. Agnieszki.
  4. We wtorek obchodzony będzie dzień Judaizmu, a od środy rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W sobotę przypada Dzień Babci, a za tydzień w niedzielę Dzień Dziadka – składamy serdeczne życzenia.
  6. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. Kościół sprzątały (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. Zapowiedź przedślubna: Kamil Sitarczuk, kawaler z Czułczyc, par. p.w. Św. Rocha i Patrycja Angelika Burak, panna z Oleśnik, par. tut.
  9. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.