II niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 14 stycznia 2024 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na Seminarium Duchowne.
  2. Trwa wizyta duszpasterska. Ten tydzień jest już ostatni. Gdyby ktoś chciał jeszcze przyjąć kapłana a tego w minionych tygodniach nie zrobił bardzo proszę o kontakt ze mną. W tym tygodniu odwiedzę. (kartka). Bóg zapłać za życzliwe przyjmowanie, za każdą rozmowę, wsparcie oraz polecone Wasze sprawy i troski. Danego dnia modlimy się także podczas Mszy Świętej o godz. 16.00 za tych których odwiedzam z wizytą duszpasterską i w tych wszystkich naszych intencjach. Cieszę się ze zrozumienia prowadzonych prac w parafii, pozytywne głosy płyną choćby dlatego, że też i Dom Parafialny będzie piękną wizytówką naszej parafii, czy też o tym że mamy ciepło w kościele. Porównujecie też z innymi kościołami i mówicie że „nie ma porównania”. Także pozytywnie odebraliście nasz jubileusz i Festyn Parafialny. Każde spotkanie z Wami, rozmowa to bogactwo i też wymiana doświadczeń. Za to serdecznie dziękuję.
  3. Ofiary, które składamy przy żłóbku do Aniołka przeznaczamy na misje.
  4. W tym tygodniu wspominamy w środę Św. Antoniego, a w piątek Św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  5. Od czwartku szczególnie będziemy modlić się o jedność chrześcijan. Otaczamy także modlitwą Ojców Paulinów posługujących m.inn. na Jasnej Górze, przeżywających swoje święto.
  6. Za tydzień swoje święto mają Babcie a dzień później Dziadkowie. Nie zapominając o nich składamy im serdeczne życzenia.
  7. Kościół sprzątały (kartka).
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Polecam aby zabrać i czytać świąteczną prasę katolicką.