II Niedziela Wielkanocna A.D. 2024 – 07 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę wielkanocna – Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj też święto Caritas. Na Fundusz Caritas możemy złożyć przy wyjściu z kościoła ofiary do puszki.
  2. Po Mszach już nie będzie dzisiaj Adoracji, tylko zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Po Mszach Świętych spotkanie organizacyjne z wyjeżdzającymi na pielgrzymkę na Litwę.
  4. Dzisiaj wypełnijmy też nasz patriotyczny obowiązek głosując w wyborach samorządowych: do Sejmiku Województwa, do Rady Powiatu, na Wójta Gminy oraz na Radnych Gminy. Na każdej z list które otrzymamy można postawić tylko jeden x przy wybranej osobie, tak aby głos był ważny.
  5. Do chorych przyjadę w piątek 26 kwietnia.
  6. Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Msze Święte o godz. 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy Świętej będziemy mogli włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chociaż w tym dniu możemy pracować, jednak zapraszam najpierw na Eucharystię.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. We wtorek w kościele w Trawnikach odbędzie się pogrzeb byłej naszej parafianki, ś.p. Krystyny Dębskiej. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo M.B.