III Niedziela Adwentu A.D. 2020 – 13 grudnia 2020 r.

1. Już od czwartku rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie na obchód pamiątki Narodzin Bożego Syna. Przypominam, że dobre przygotowanie to korzystanie także z darów, które Bóg zostawił w Kościele: Msza Święta – także w dzień powszedni, spowiedź przed każdą Mszą Świętą, zarówno w niedzielę jak i dzień powszedni, Roraty, w środy i soboty oraz w Wigilię, o godz. 6.30, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czwartki od godz. 15.00. Od czwartku po Mszach Świętych, o godz. 16.00, modlimy się nowenną do Dzieciątka Jezus. Kolejna Msza Święta będzie po nowennie.
  2. Za tydzień w niedzielę, podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 poświęcimy Figurki Dzieciątka Jezus i szopki (proszę o przyniesienie).
  3. Mogę odwiedzić chorych w domach.
  4. Bóg zapłać za składkę na tacę do koszyczka. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji opłatka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać także za 2 ofiary po 50 zł każda na potrzeby kościoła. Dziękuję!!!
  5. Dziękuję Paniom sprzątającym i dezynfekującym kościół (kartka).
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. Zachęcam do zabrania prasy katolickiej.
  8. Na stoliku pod chórem znajduje się puszka, do której możemy złożyć ofiary na Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, a dzisiaj przy wyjściu z kościoła również do puszki wspieramy Kościół na Wschodzie. Bóg zapłać.