III Niedziela Wielkanocna A.D. 2024 – 14 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj ofiarami na tacę i naszą modlitwą wspieramy Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  2. Zachęcamy zawsze do czytania Słowa Bożego. Dzisiaj w Niedzielę Biblijną w sposób szczególny poświęćmy czas na spotkanie z Bogiem w Słowie.
  3. Od następnej niedzieli Radni Parafialni przyjdą do nas za zbiórką gospodarczą. Ksiądz Proboszcz wraz z Radnymi zwraca się z prośbą o złożenie ofiar na utrzymanie cmentarza oraz na prace prowadzone przy parafii. Oprócz remontu wewnątrz Domu Parafialnego, trwają i przygotowywane są prace na zewnątrz. Wykopany został i zalany fundament pod garaż i miejsce na kosiarki i inny sprzęt kościelny. Będzie trwała teraz budowa garażu, a następnie planowane jest położenie kostki wkoło domu i do garażu. Bóg zapłać wszystkim za zrozumienie, za ofiary, które składacie na tacę, indywidualne, oraz te przy okazji zbiórki.
  4. Bóg zapłać za ofiarę w kwocie 200 zł. Bóg zapłać za pomoc przy kopaniu i zalewaniu fundamentów Panom: Markowi Gładyszowi, Dariuszowi Jersakowi, Marianowi Buchajczykowi, Julianowi Pitucha, Tadeuszowi Buchajczykowi, Grzegorzowi Ślepaczukowi, Krzysztofowi Pylakowi i Janowi Czyżowi. Ponadto Panu Markowi Gładyszowi dziękuję za podjęcie się kierowania i budową garażu.
  5. Do chorych przyjadę w piątek 26 kwietnia.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz rozebranie dekoracji i prace wkoło kościoła (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).