IV niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 28 stycznia 2024 r.

1. Dzisiaj modlitwą i ofiarami do puszki wspieramy chorych na trąd.
  2. W środę wspominamy Świętego Jana Bosko, a w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) – Msze Święte z poświęceniem gromnic o godz. 9.00 i 17.00. To też dzień Życia Konsekrowanego. Ofiarami na tacę w tym dniu wesprzemy zakony kontemplacyjne.
  3. W sobotę we wspomnienie Świętego Błażeja, będziemy modlić się o zdrowie gardła. Otrzymamy też błogosławieństwo gardeł.
  4. W tym tyg. przypada I czwartek i I sobota miesiąca. Po Mszach Świętych nabożeństwa.
  5. W piątek udam się do chorych do naszych domów (rozpocznę trochę później, po Mszy Świętej).
  6. Kościół sprzątały (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. Polecam aby zabrać i czytać świąteczną prasę katolicką.
  9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Stanisława Łukasika. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek …