IV Niedziela Wielkiego Postu A.D. 2023 – 19 marca 2023 r.

1. Ciągle zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy Świętej, o godz. 9.00 i w środy po Mszy Świętej, Drogi Krzyżowej w piątki, po Mszy Świętej. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czwartki przed Mszą Świętą, od godz. 15.00. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środy, przed Mszą Świętą, a do MB Jasnogórskiej, w sobotę przed Mszą Świętą.
  2. Jutro Uroczystość Świętego Józefa, patrona rodzin i Opiekuna Świętej Rodziny, przeniesiona z dzisiaj. Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00.
  3. Przeżywamy tydzień modlitw o ochronę życia. Zachęcam do skorzystania z przygotowanych pomocy modlitewnych, wyłożonych na stoliku
  4. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte, o godz. 9.00 i 17.00. Ofiary z tacy przekażemy na Fundusz Obrony Życia.
  5. Ze spowiedzią i komunia do chorych wybiorę się jutro, od godz. 10.00. Można zgłaszać jeszcze chorych.
  6. Na stoliku pod chórem znajdują się dwie puszki: do jednej możemy składać Jałmużnę Wielkopostną, a do drugiej ofiary na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego. Gdyby ktoś chciał, to też takie ofiary na kwiaty można przekazać także Radnym.
  7. Także na stoliku pod chórem znajdują się baranki wielkanocne (trwałe – nie z czekolady), w cenie 8 zł. Zachęcam do nabycia.
  8. Bóg zapłać za ofiary: na kościół w kwocie 200 zł oraz dla Ojca Magluara, na łączną kwotę 350 zł.
  9. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka).
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).