Poniedziałek Wielkanocny A.D. 2020 – 12 kwietnia 2020 r.

1. Dzisiaj otaczamy modlitwą społeczność Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wspieramy także ten Uniwersytet swoimi ofiarami.
  2. Przez cały tydzień przeżywamy Oktawę Wielkanocną. Każdy dzień jest jak sam dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Eucharystii, a także w swoich domach.
  3. Dokładnie 27 kwietnia przypada 17 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Było to w II Niedzielę Wielkanocną, tzw. Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Będziemy za tydzień dziękować za to miejsce – Dom Boży. Zachęcam aby do niedzieli pamiętać w swoich modlitwach w domach, o godz. 15.00 odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, a także za umycie okien i pomoc w dekoracji. Pani Mirosławie Mazurek za ułożenie kwiatów oraz Paniom (kartka).
  5. Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).