Poniedziałek Wielkanocny A.D. 2021 – 05 kwietnia 2021 r.

1. Dzisiaj otaczamy modlitwą społeczność Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wspieramy także ten Uniwersytet swoimi ofiarami na tacę.
  2. Przez cały tydzień przeżywamy Oktawę Wielkanocną. Każdy dzień jest jak sam dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Eucharystii.
  3. Następna niedziela to II Niedzielę Wielkanocną, tzw. Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Tego dnia o godz. 15.00 w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, a także za umycie okien i pomoc w dekoracji. (kartka). Dziękuję serdecznie za piękny czas przeżywania Triduum Paschalnego: za obecność i modlitwę oraz za posługi liturgiczne (SLO – także tym starszym, podjęcie roli lektorów i kantorów podczas liturgii). Dziękuję za pomoc w przygotowaniach i przebiegu tych świętych dni. Dziękuję za wytrwałą pracę przy ułożeniu kwiatów Pani Mirosławie Mazurek.
  5. Dziękuję za złożone ofiary na tacę w Niedzielę Palmową, które przeznaczyliśmy na dekorację grobu i kwiaty, w kwocie 2 506,60 zł oraz indywidualnie łącznie 250 zł.
  6. Bóg zapłać za kolejne ofiary złożone w kwocie: 5 x 100 zł.
  7. Już jeden ołtarz jest gotowy wraz z relikwiarium i ozdobą pod spodem z imionami świętych, których relikwie mamy w naszym kościele. Wszystko jest wykonane w mosiądzu oraz odpowiednio zabezpieczone.
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).