Spacer duszpasterski! Program

Od 28 grudnia udam się do Was, aby modlić się z Wami przy domach i błogosławić Waszym rodzinom. Możemy w domu na czas naszego spotkania przygotować wszystko tak jak do wizyty duszpasterskiej, a po naszej wspólnej modlitwie już w gronie rodziny pokropić wnętrze naszych domów. Danego dnia, zapraszam Was na Mszę Świętą, o godz. 17.00. Wspólnie będziemy się modlić za dany rejon. Gdyby kogoś nie było w domu lub nie mógł mnie przyjąć, a może przyjść do kościoła to także zapraszam. Tu w kościele także będzie do odebrania Krzyż Misyjny i obrazki. Ofiary, które w tym roku będziecie składać przeznaczymy na wykonanie dwóch ołtarzy bocznych wraz z renowacją tabernakulum. Można ofiarę przynieść także do kościoła, lub w inny znany sposób przekazać. Będę miał z sobą książkę intencji, aby zamówić Msze Święte.