Świętej Rodziny A.D. 2018 – 30 grudnia 2018 r.

1. Jutro na zakończenie roku kalendarzowego po Mszy Świętej, o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy dziękować za otrzymane dobrodziejstwa w mijającym roku 2018.
  2. W Nowy Rok – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze Święte o godz. 9.00, 11.00 i 16.00. W tym dniu także będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, zamiast w I niedzielę miesiąca. Ten dzień jest też Światowym Dniem modlitwy o pokój.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca stycznia. Nabożeństwa po Mszach Świętych, o godz. 16.00.
  4. Za tydzień Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym dniu ofiary na tacę przeznaczymy na Krajowy Fundusz Misyjny. Po Mszy Świętej, o godz. 11.00 serdecznie zapraszam Radę Duszpasterską – Parafialną, Legion Maryi oraz Koła Różańcowe na opłatek i kolędowanie do Sali pod kościołem. Chętnych do sprzątania tego miejsca zapraszam w piątek wieczorem.
  5. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka).
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. Serdecznie dziękuję za życzliwe przyjmowanie podczas wizyty duszpasterskiej. Każdego dnia zabieram Wasze troski – intencje i włączam w Mszę Świętą oraz w modlitwę osobistą. Wizyta duszpasterska:

– 31 grudnia, godz. 9.00 – rejon Radnej Wilk Barbary – Karpaty Dolne    od Jagiełło Jan do Dzirba Jan

– 04 stycznia, godz. 9.00 – rejon Radnej Niedziela Teresy – Karpaty Górne od Olech Elżbiety do Kalinowskiej Aleksandry

– 05 stycznia, godz. 9.00 – rejon Radnego Jurek     Krzysztofa – Centrum od Ocysek Sławomir do Socha Alina i dalej z rejonu Radnej Teresy Niedzieli od Klimek Tadeusza do Niedziela Teresa

• Po Mszy Świętej zapraszam rodziny do indywidualnego błogosławieństwa.