Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata A.D. 2021

1. Dzisiaj mamy możliwość złożyć ofiary do puszki przy wyjściu z kościoła na rzecz migrantów, dla których Caritas przygotowuje Namioty Nadziei.
  2. Jutro wspominamy w Liturgii Św. Cecylię. Jest patronką muzyki kościelnej. Z tej racji składamy najserdeczniejsze życzenia Pani Teresie – naszej Organistce, polecając Ją w naszych modlitwach.
  3. Ten tydzień to ostatni w obecnym roku liturgicznym. Za tydzień już I niedziela Adwentu, która rozpocznie nowy rok liturgiczny.
  4. Za tydzień podczas obu Mszy Świętych poświecimy opłatki, które później nasi Radni przyniosą do naszych domów.
  5. Informuję już, że rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać w naszej parafii, w dniach 3 -5 grudnia. Ks. Arkadiusz Wojnicki, student biblistyki na KUL, pochodzący z diecezji Przemyskiej, który w tym roku był z nami podczas Bożego Ciała.
  6. Za tydzień ofiary na tacę przekażemy na potrzeby Seminarium Duchownego.
  7. Kościół sprzątały (kartka).
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Nowy Mały Gość Niedzielny ma już lampion i informacje o adwencie i roratach. Do Gościa Niedzielnego jest dołączona płyta z filmem o Błogosławionym ks. Janie Machu, którego wczoraj w Katowicach wyniesiono na ołtarze.