Uroczystość Najświętszej Trójcy A.D. 2022 – 12 czerwca 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Najświętszej Trójcy. Uwielbiamy Boga w Trójcy Jedynego. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. Bóg zapłać za ofiary na tacę na Seminarium Duchowne.
  2. Bóg zapłać małym i dużym, młodszym i starszym za wspólne pielgrzymowanie wczoraj do Wąwolnicy oraz odpoczynek w Magicznych Ogrodach.
  3. Jutro wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Święte o godz. 8.00 i 10.00. Po Mszy o 10.00 procesja do 4 ołtarzy: I ołtarz – w okolicach krzyża po wyjściu z ul. Kościelnej, II ołtarz – przy kapliczce Św. Jana Nepomucena za cmentarzem, III ołtarz – w okolicach źródełka, IV – w okolicy krzyża przy posesji Pać Teresy. Proszę o kontakt z Radnymi w celu ustalenia dokładnego miejsca oraz wystroju. Zadbajmy o porządek i właściwą dekorację także na trasie procesji.
  4. Kościół sprzątały (kartka).
  5. Bóg zapłać za ofiary indywidualne w kwocie 100 zł. Bóg zapłać za ofiarę od pielgrzymów. Bóg zapłać za pomoc w koszeniu trawy na cmentarzu Panu Bogdanowi i Panu Kazimierzowi. Bóg zapłać za pracę przy kapliczce.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).