V Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 09 lutego 2020 r.

1. W najbliższy wtorek we wspomnienie NMP z Lourdes, zapraszam wszystkich w podeszłym wieku oraz chorych, na Mszę Świętą połączoną z sakramentem namaszczenia chorych. Każdy we własnym sumieniu roztropnie ocenia swój stan bez zbytniego wahania i prosi o ten sakrament. Wszyscy tego dnia będziemy modlić się za wszystkich chorych z naszej parafii, także tych którzy nie mogą przybyć do kościoła, a których odwiedzam w I piątki miesiąca.
  2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w poniedziałek – Św. Scholastyki, w piątek – Św. Cyryla i Metodego.
  3. W sobotę zapraszam dzieci na godz. 10.00 do Domu Parafialnego, o godz. 12.00 zbiórka Służby Liturgicznej, a we wtorek na salę gimnastyczną na godz. 18.00.
  4. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół i rozbierającym dekorację (kartka). Dziękuję za wywiezienie śmieci z cmentarza. Dwa tyg. temu zakupiliśmy kolejne 1000 l oleju do ogrzewania kościoła.
  5. Co do pielgrzymek: już można się na nie zapisywać. Szczegóły są na ulotkach.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę.