V Niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 05 lutego 2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej, o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszach Świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Otaczamy modlitwa Papieża Franciszka podczas pielgrzymki w Afryce.
  3. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W tym dniu podczas Mszy Świętej, o godz. 16.00 udzielę sakramentu namaszczenia chorych osobom chorym i w podeszłym wieku. Tego dnia otaczamy modlitwą wszystkich chorych.
  4. Przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszam do kościoła na spotkanie, w sobotę na godz. 14.00. Proszę zabrać ze sobą indeksy.
  5. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka). Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznej, a także za odśnieżanie. Dziękuję także Panom na pomoc.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).