V niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 04 lutego 2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej, o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszach Świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Jutro wspominamy Świętą Agatę.
  3. Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W tym dniu podczas Mszy Świętej, o godz. 11.00 udzielę sakramentu namaszczenia chorych osobom chorym i w podeszłym wieku. Tego dnia otaczamy modlitwą wszystkich chorych.
  4. Bóg zapłać Pani Ewie za pomoc w posprzątaniu śmieci na cmentarzu parafialnym.
  5. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać za rozebranie dekoracji świątecznej.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. Polecam aby zabrać i czytać świąteczną prasę katolicką.
  8. Od 16 lat w par. pw. Św. Anny w Lubartowie działa Hospicjum, które bezpłatnie otacza troską chorych na różne odmiany nowotworowe. Każdego dnia troska objętych jest do 50 osób. W hospicjum stacjonarnym jest 12 łóżek dla chorych i tu są przyjmowani chorzy również z naszej parafii, a pozostali są odwiedzani w domach przez personel medyczny. Odpowiadając na prośby o przyjęcie do hospicjum stacjonarnego chorych w większej liczbie wybudowaliśmy nowy budynek. Aby mógł on jak najszybciej służyć chorym potrzebujemy wsparcia w postaci przekazania 1,5% lub dowolnych datków. Szczegóły na plakacie przed świątynią. Za tydzień ofiarami do puszki w Dzień Chorych wesprzemy Hospicjum.