V niedziela Wielkanocna A.D. 2022 – 15 maja 2022 r.

1. Jutro święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  2. Za tydzień podczas Mszy Świętej, o godz. 11.00 dzieci z klasy III będą pierwszy raz w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej. Otaczamy ich nasza modlitwą.
  3. Za tydzień nabożeństwo majowe, po Mszy Świętej, o godz. 09.00.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka). Bóg zapłać za wykoszenie trawy wkoło kościoła i wkoło parkingu: Michałowi, Markowi i Mateuszowi Cyranowskim.
  5. Bóg zapłać za ofiary indywidualne w kwocie: 50 zł na konto.
  6. Po Mszy Świętej dzisiaj, o godz. 11.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  7. Intencja papieska na maj: O wiarę dla młodych: Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie.
  8. W związku z konsultacjami o przebiegu linii kolejowej nr 54, przez naszą gminę i naszą miejscowość, zamieściłem niezbędne informacje na profilu FB. Proszę o zainteresowanie się tym tematem i wypełnienie ankiety do końca maja. Są dwie propozycje.
  9. Serdecznie zapraszam do wspólnej pielgrzymki do Wąwolnicy i do Magiczne Ogrody, k. Janowca n. Wisłą w sobotę 11 czerwca. Wyjazd o godz. 7.00, a powrót, ok. 18.30. Cena ok. 100 zł. Zapisy u mnie. Informacje są wydrukowane na stoliku pod chórem.
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  12. Program poświęcenia pól:
Kolonieprzy krzyżu przy cmentarzu2 maja, godz. 15.30
Żużlówkaprzy krzyżu u Musiejowej2 maja, godz. 16.30