V Niedziela Wielkiego Postu A.D. 2023 – 26 marca 2023 r.

1. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej rozpoczynająca Wielki Tydzień. Podczas Mszy Świętych poświęcenie palm. Mszę Świętą, o godz. 11.00 rozpoczniemy na zewnątrz kościoła i będziemy uczestniczyć w procesji. Tego dnia, na godz. 17.00 zapraszamy na naszą Drogę Krzyżową po Oleśnikach. Rozpoczniemy przy kościele. Krzyże – stacje zostaną rozstawione wzdłuż ulic na trasie – jaka była ostatnio. Zapraszam do licznego udziału.
  2. Zapraszam także w piątek po Mszy Świętej na Drogę Krzyżową, a w środę po Mszy na Gorzkie Żale. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiadam codziennie w kościele na pół godz. przed Mszą.
  3. Przypominam o jałmużnie wielkopostnej i ofiarach na dekorację Grobu Pańskiego.
  4. Bóg zapłać za ofiary: w kwocie 500 zł, 200 zł i 100 zł. Bóg zapłać za pracę w ostatnim tygodniu w Domu Parafialnym Panom: elektryczną Andrzejowi i Piotrowi, budowlano – rozbiórkowe Grzegorzowi, Piotrowi, Marianowi, Krzysztofowi. Oprócz prac przy ocieplaniu Domu (Michał i Karol), dokonano prac rozbiórkowych i porządkowych w komórkach, garażu i piwnicy, a także rozpoczęto prace nad przygotowaniem brakującego orynnowienia, naprawy i zabezpieczenia kominów (ekipie Wiesława) oraz rozpoczęto naprawę balkonów. Bóg zapłać za każda pracę i czas poświęcony oraz ofiary na ten cel.
  5. Na stoliku są do kupienia baranki i palmy.
  6. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).