VI Niedziela Wielkanocna A.D. 2024 – 05 maja 2024 r.

1. Bóg zapłać za ofiary na tacę na Seminarium Duchowne oraz puszka na Caritas „Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
  2. W poniedziałek wspominamy Św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika (Msze Święte o godz. 9.00 i 18.00, a nabożeństwo majowe po Mszy Świętej o godz. 18.00 przy Figurze MB przy szkole).
  3. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci z klasy II.
  4. W piątek rozpoczniemy modlitwę nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego i połączymy ją z nabożeństwami majowymi.
  5. Przez cały maj odprawiamy nabożeństwa majowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. Za tydzień w niedzielę nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 9.00. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach także dzieci.
  6. Dzisiaj nabożeństwa z racji I niedzieli miesiąca po Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Bóg zapłać za składane ofiary na ręce Radnych Parafii.
  8. Bóg zapłać Panu Andrzejowi Bubiczowi za zrobienie elektryki w garażu. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za wykonane prace rozbiórkowo-porządkowe przy Domu Parafialnym. Dziękuję za czas poświęcony i za przygotowanie się do tych prac, a także za ciężki trud.
  9. Bóg zapłać za dar w kwocie 200 zł i 1000 zł.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  11. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).