VII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 20 lutego 2022 r.

1. Jesteśmy proszeni w dalszym ciągu o modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie.
  2. We wtorek przeżywamy święto Katedry Św. Piotra Ap., a w środę wspomnienie Św. Polikarpa.
  3. Zachęcam do odwiedzenia cmentarza parafialnego i zrobienia porządku po ostatnich wichurach. Posprzątajmy też z alejek oraz przy i za ogrodzeniem. Znajduje się jeden duży worek na śmieci. Gdyby była potrzeba więcej proszę dać mi znać. A w tym tyg. może uda się wywieźć wszystkie śmieci.
  4. Jest możliwość jeszcze wspólnego wyjazdu na Jasną Górę w niedzielę 27 lutego. Wyjeżdżamy po Mszy Świętej, o godz. 11.00 z parkingu (można przed Mszą zostawić rzeczy w autokarze). Jedziemy na Jasną Górę na Apel Jasnogórski. Dojedziemy już ok. 19.00. Wcześniej będzie czas na modlitwę. Proszę zabrać coś do jedzenia na drogę. Wyjedziemy z Jasnej Góry, o 22.00, a w domu będziemy ok. 4.00 rano. Serdecznie zapraszam o zgłaszanie się.
  5. Zachęcam te rodziny z Kątu, które już na początku od Środy Popielcowej przyjmą obraz MB Częstochowskiej do modlitwy, w szczególności 9 dniową nowenną, która znajduje się w modlitewnikach, które dostarczyłem do domów, podczas wizyty duszpasterskiej. Proszę też ustalać sobie kolejność przekazywania obrazu.
  6. Od niedzieli 06 marca, o godz. 14.00 planuję konferencje przedmałżeńskie. Będą trwały przez kolejne niedziele Wielkiego Postu (łącznie 5 niedziel). Proszę o zgłaszanie chętnych.
  7. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka)
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Adolfa Jurka. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu, przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo … Wieczny odpoczynek …