Wniebowstąpienie Pańskie A.D. 2023 – 21 maja 2023 r.

1. Dzisiaj ofiarami na tacę wspieramy budujące się kościoły w naszej Archidiecezji.
  2. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  3. Zapraszam na nabożeństwa majowe codzienni do kościoła, po Mszach Świętych o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00. Modlimy się też nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  4. Jutro wspomnienie Świętej Rity, a w środę MB Wspomożenie Wiernych, w piątek Św. Filipa Neri, w sobotę Św. Augustyna.
  5. We wtorek będzie tylko jedna Msza Święta o godz. 18.00. Proszę osoby, które zamawiały Mszę o godz. 19.00, aby przyszły godzinę wcześniej. Tego dnia będziemy na Mszy Świętej i nabożeństwie gościć Ks. Biskupa Adama, oraz kapłanów z rocznika święceń Ks. Proboszcza. Zapraszam do wspólnej modlitwy. A za tydzień w niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 9.00 będziemy modlić się za Ks. Marcina Delestowicza w rocznicę Jego święceń.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  7. Bóg zapłać za ofiary indywidualne w kwocie łącznie 250 zł.
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. W środę odbył się pogrzeb ś.p. Antoniego Jakimcio. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu, przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo … Wieczny odpoczynek …