Wniebowstąpienie Pańskie A.D. 2024 – 12 maja 2024 r.

1. Bóg zapłać za ofiary na tacę na budownictwo sakralne.
  2. Jutro wspomnienie MB z Fatimy. Po Mszy Świętej pierwszy różaniec fatimski. Serdecznie zapraszam.
  3. We wtorek wspominamy Świętego Macieja, a w czwartek Św. Andrzeja Bobolę.
  4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończąca okres wielkanocny.
  5. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci z klasy II.
  6. Podczas nabożeństw majowych modlimy się także nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  7. Przez cały maj odprawiamy nabożeństwa majowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. Za tydzień w niedzielę nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 9.00. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach także dzieci.
  8. Bóg zapłać za dar w kwocie 150 zł.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  12. W środę odbył się pogrzeb ś.p. Mieczysławy Kulisz. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek.