XI Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 14 czerwca 2020 r.

1. Bóg zapłać za ofiary dzisiaj złożone na tace na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.
  2. Serdecznie dziękuję za udział w Uroczystości Bożego Ciała oraz za włączenie się czynne w procesję Eucharystyczną. Dziękuję za zabranie i niesienie feretronów, sztandarów, chorągwi, figury, dziękuję dzieciom za obecność modlitwę i pomoc w niesieniu różańca i sypaniu kwiatów – dziękuję także rodzicom. Bóg zapłać rodzinom i społeczności naszej szkoły oraz strażakom za przygotowanie ołtarzy – moje podziękowania kieruję na ręce naszych Radnych: Pana Juliana, Pawła, Krzysztofa. Dziękuję naszym strażakom za asystę przy Najświętszym Sakramencie, niesienie baldachimu i feretronów. Dziękuję Panu Mateuszowi – kościelnemu, za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz Służbie Liturgicznej Ołtarza i Pani Teresie – organistce.
  3. W czwartek Oktawa Bożego Ciała. Pobłogosławimy wianki i zioła a także będzie procesja do czterech ołtarz dokoła kościoła. Poproszę o przygotowanie ołtarzy: I – młodzież przygotowującą się do Bierzmowania, II – Legion Maryi, III – dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami, IV – Straż Pożarną. Banery stanowiące tło oraz materiał biały i stoliki znajdują się w podziemiach kościoła. Zapraszam wcześniej przed Mszą Świętą do kontaktu i przygotowania.
  4. Dziękuję za wykoszenie trawy Panom: Bogdanowi, Andrzejowi, Markowi.
  5. Bóg zapłać za ofiarę w wysokości 50 zł.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka)
  7. Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).
  8. Zapowiedź przedślubna: Krzysztof Kroczyński, kaw. z Oleśnik, par. tut. i Ewelina Anna Ignatiuk, panna z Bazar, par. Częstoborowice; Piotr Wypych i Dominika Łusiak oboje z Oleśnik, par. tut.
  9. Polecam aby zabrać Gościa Niedzielnego, Niedzielę oraz Mały Gość Niedzielny.
  10. Dzisiaj, o godz. 16.00 odbędzie się pogrzeb Janiny Grocheckiej. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo…