XII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 19 czerwca 2022 r.

1. Bóg zapłać za udekorowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała, za zrobienie porządku na trasie procesji, strażakom za troskę o bezpieczeństwo i pomoc w procesji. Dziękuję wszystkim, którzy czynnie włączyli się w procesję niosąc nagłośnienie, feretrony, sztandary i chorągwie, dzieciom za niesienie różańca i sypanie kwiatów. Panu Mateuszowi za przygotowanie i posprzątanie po procesji oraz tym, którzy mu pomagali.
  2. W najbliższy czwartek, przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Tego dnia po Mszy Świętej, procesja do 4 ołtarzy wkoło kościoła. Poproszę o przygotowanie ołtarzy: I – dzieci i rodziców komunijnych, II – Legion Maryi, III – dzieci i rodziców rocznicowych, IV – OSP Oleśniki. Tego dnia przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (zapraszam na codzienną modlitwę Litanią do Serca PJ), a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  4. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać Panom za wykoszenie trawy.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kapliczki Świętego Jana Nepomucena, a także za każdą pracę tam wykonaną.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).