XII niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 25 czerwca 2023 r.

1. Najbliższa sobota, jest pierwszą miesiąca lipca. Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. A w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszach także Adoracje Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 9.00 i 18.00.
  3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i koszenie trawy (kartka).
  4. Bóg zapłać za ofiary indywidualne w kwocie: 200 zł, 100 zł, 100 zł i 50 zł.
  5. Bóg zapłać ekipie Krzysztofa Czausa za rozpoczęcie prac hydraulicznych w Domu Parafialnym. W tym tyg. chcemy wykonać wiele także innych prac we własnym zakresie, do czego potrzebne są chętne osoby.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. Zapowiedź przedślubna: Sławomir Adamczyk, kaw. z Oleśnik, par. tut. i Małgorzata Gziut, panna z Oleśnik, par. tut.