XIII Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 28 czerwca 2020 r.

1. Dzisiaj proszę Was o wypełnienie patriotycznego obowiązku i wzięcie udziału w Wyborach Prezydenckich. Głosujemy stawiając jeden znak x w jednej kratce przy jednym kandydacie.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte, o godz. 9.00 i 18.00. W Archikatedrze Lubelskiej święcenia biskupie otrzyma Ks. Adam Bab. Otaczamy go serdeczną pamięcią i modlitwą.
  3. Nabożeństwo I czwartkowe o godz. 17.30, natomiast I piątkowe i I sobotnie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  4. W pierwszy piątek, od godz. 9.00 odwiedzę chorych. Tylko proszę o zgłoszenie chorych, których nie odwiedzałem ostatnio. Do innych chorych udam się tradycyjnie.
  5. W pierwszą niedzielę miesiąca lipca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  6. Od lipca zawieszamy odprawianie Mszy Świętych, o godz. 7.00.
  7. Zakończyliśmy prac przy remoncie obu zakrystii. Przez dwa tygodnie bezinteresownie pracował Paweł Oleksiej. Bóg zapłać za ten wielki trud. Został tez uzupełniony marmur w posadce przy tabernakulum.  Możemy podziwiać to dzieło. Zakrystie są na pewno wizytówką przed kapłanami, którzy z różnych okazji tu przybywają. Zakrystie zostały też kompletnie wyposażone. Bóg zapłać za pomoc przy zdejmowaniu kasetonów Panom Marcinowi i Marianowi. Panu Marianowi dziękuję za pomoc w czyszczeniu podłogi – desek na chórze. Panom Piotrowi i Andrzejowi dziękuję za prace elektryczne, a Panu Krzysztofowi Czausowi i ekipie za prace hydrauliczne. Zrezygnowaliśmy z paneli, a udało się odsłonić piękne jasne deski, które teraz są polakierowane. Zmienił się też wystrój na chórze. Ta praca pozostanie na lata.
  8. Bóg zapłać za koszenie trawy na cmentarzu Panu Bogdanowi i Kazimierzowi.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka)
  10. Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).
  11. Polecam aby zabrać Gościa Niedzielnego, Niedzielę.