XIII niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 01 lipca 2023 r.

1. Najbliższy czwartek i piątek są pierwszymi miesiąca lipca. Zapraszam po Mszach Świętych na nabożeństwa.
  2. W piątek od godz. 9.00 udam się do chorych w naszych domach.
  3. Za tydzień zapraszam na godz. 12.00 na spotkanie Rady Parafialnej do Domu Parafialnego.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i otoczenia kościoła oraz wykoszenie trawy (kartka).
  5. Bóg zapłać za ofiary indywidualne w kwocie: 100 zł.
  6. Bóg zapłać Panu Piotrowi Buchajczykowi za wylanie posadzki w Domu Parafialnym, a Panu Marianowi i Krzysztofowi za pomoc w izolowaniu fundamentów.
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Zapowiedź przedślubna: Sławomir Adamczyk, kaw. z Oleśnik, par. tut. i Małgorzata Gziut, panna z Oleśnik, par. tut. oraz Bartosz Moskal, kaw. z janowa Lubelskiego, par. p.w. Św. Jana Chrzciciela i Karolina Arleta Banak, panna z Oleśnik, par. tut.