XIV Niedziela w ciągu roku A.D. 2019 – 07 lipca 2019 r.

1. W tym tygodniu wspominamy w Liturgii: w poniedziałek Św. Jana z Dukli, w czwartek Św. Benedykta, w piątek Św. Brunona, a w sobotę 13 dzień miesiąca i po Mszy Świętej o godz. 18.00 Różaniec Fatimski.
  2. W ostatnim czasie złożono ofiary bezimienne na kościół (wymianę okien): 100, oraz dwie ofiary po 50 zł. Bóg zapłać.
  3. Dziękuję sprzątającym kościół (kartka). Intencje na bieżący tydzień (kartka).
  4. Dziękuję Paniom za przygotowanie posiłku dla kapłanów w Domu Parafialnym.
  5. Zapowiedź przed zawarciem sakramentu małżeństwa: Przemysław Brzyski, kaw. i Oleśnik par. tut. i Izabela Portka, panna ze Świdnika, par. NMP Matki Kościoła.
  6. 15 lipca w poniedziałek, ok. godz. 10.00, będą odbierane elektrośmieci. Tym razem proszę je zostawiać na parkingu parafialnym od najbliższego weekendu. Pieniądze w ten sposób pozyskane będą przeznaczone dla misjonarzy z naszej archidiecezji. Osoby sprzątające z tego tygodnia a także z następnego będę prosił o pomoc w wyniesieniu niektórych rzeczy – elektrośmieci z sal pod kościołem.
  7. Przypominam o możliwości wyruszenia na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy oraz o naszym pielgrzymowaniu w październiku do Lichenia, Świętej Lipki i Gietrzwałdu – są jeszcze wolne miejsca.
  8. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę, Mały Gość Niedzielny.