XIV niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 03 lipca 2022 r.

1. Dla ochłody zapraszam do poczęstunku napojami. Bóg zapłać tym, którzy pomagają dzisiaj w wydawaniu i polecam się na kolejne niedziele.
  2. W tym tyg. nabożeństwo I czwartku po Mszy Świętej. Zapraszam na nabożeństwa Maryjne w środę i sobotę przed Mszą Świętą.
  3. Kilka informacji o ważnych wydarzeniach w wakacje: Świętego Krzysztofa i poświęcenie pojazdów – niedziela 24 lipca, po każdej Mszy Świętej; Różaniec za zmarłych, czas spowiedzi przed odpustem oraz Msza Święta na cmentarzu parafialnym – niedziela 14 sierpnia, godz. 16.00. Kartki wypominkowe na różaniec już znajdują się na stoliku pod chórem; Odpust Parafialny – Święto Parafii – Dożynki – niedziela, 21 sierpnia, Suma Odpustowa o godz. 12.00, a sam dzień Odpustu 26 sierpnia.
  4. Można zgłaszać chęci i ciekawe propozycje dekoracji na dożynki, a także na nasz Festyn Parafialny 25 września.
  5. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać także za koszenie trawy.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).