XIV niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 09 lipca 2023 r.

1. We wtorek wspominamy Św. Benedykta, patrona Europy, a w czwartek 13 dzień miesiąca i nasze nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej. Serdecznie zapraszam.
  2. Dzisiaj zapraszam na godz. 12.00 na spotkanie Rady Parafialnej do Domu Parafialnego.
  3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  4. Bóg zapłać za ofiary indywidualne w kwocie: 100 zł i 200 zł.
  5. Bóg zapłać za pracę przy Domu Parafialnym Panom: Karolowi, Andrzejowi, Piotrowi, Zbigniewowi, Marianowi, Krzysztofowi, Mirosławowi, Grzegorzowi i Franciszkowi.
  6. Za dwa tygodnie w niedzielę 23 lipca po Mszach Świętych poświęcimy pojazdy.
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Zapowiedź przedślubna: Bartosz Moskal, kaw. z janowa Lubelskiego, par. p.w. Św. Jana Chrzciciela i Karolina Arleta Banak, panna z Oleśnik, par. tut.