XIX niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 07 sierpnia 2022 r.

1. Za tydzień 14 sierpnia, o godz. 16.00, będziemy modlić się na cmentarzu parafialnym za naszych zmarłych różańcem wypominkowycm, a później odprawimy Mszę Świętą. Przygotowane są kartki, które możemy zabrać,  a po wypełnieniu przynieść do kościoła. Od godz. 16.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty na cmentarzu parafialnym, jako nasze duchowe przygotowanie do Uroczystości odpustowych.
  2. We wtorek Wspominamy Św. Teresę Benedyktę od Krzyża, w środę Św. Wawrzyńca, a w czwartek Św. Klarę.
  3. W sobotę, 13 dzień miesiąca i Różaniec Fatimski, po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  4. Za tydzień w niedzielę wspominamy Św. Maksymiliana Marię Kolbe – rocznicę Jego heroicznej, męczeńskiej śmierci w obozie koncentracyjnym. Po Mszach Świętych będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego.
  5. W sobotę 3 września organizujemy podobnie jak w minionym roku pielgrzymkę pieszą do Wąwolnicy. Wyjazd do Lublina autokarem z parkingu, o godz. 6.00. Powrót z Wąwolnicy autokarem do domu, po Mszy Świętej o godz. 18.00 na błoniach sanktuarium w Wąwolnicy wraz z innymi pielgrzymami. Przemarsz na trasie Lublin – Wąwolnica to, ok. 35 km. Informacje co należy zabrać będę przekazywał indywidualnie zainteresowanym.
  6. Wspólnie z parafią w Biskupicach, chcemy udać się na pielgrzymkę do MEDZIUGORJE w dniach 21.10-29.10. 2022. Koszt: 700zl i 220 euro (całość: 1750 zł). W programie. Codzienny modlitewny program wieczorny. Góra Krizewac. Góra Objawienia Tihalina Mostar Surmanci Wodospady Verpic sanktuarium MB z Lourd nad Adriatykiem. Cena obejmuje: Przejazd autokarem Ubezpieczenie. Obiad w drodze do MEDZIUGORJE i w drodze powrotnej. Nocleg w Chorwacji z posiłkami obiadokolacja i śniadanie  w drodze do MEDZIUGORJE Noclegi w pensjonacie w centrum MEDZIUGORJE: Wyżywienie 2 posiłki dziennie (obfite) śniadanie i objadokalacja Opłaty parkingów Opieka przewodniczki w MEDZIUGORJE. Zapisy u mnie.
  7. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.00 spotkanie Rady Parafialnej w Domu Parafialnym.
  8. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać Panu Zbigniewowi za użyczenie samochodu a Panu Bogdanowi za wywiezienie śmieci.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 100 zł i 100 zł.
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).