XVI Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 19 lipca 2020 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej, o godz. 11.00 zapraszam do Domu Parafialnego na spotkanie Radę Parafialną.
  2. Bóg zapłać za ofiary na tacę, a także za trzy ofiary w wysokości 100 zł oraz 50 zł.
  3. Jutro przyjadą naprawiać i serwisować nasze organy.
  4. W tym tyg. wspominamy w Liturgii: środę – Św. Marii Magdaleny, czwartek – Św. Brygidy, piątek – Św. Kingi, a w sobotę Św. Jakuba i Św. Krzysztofa. Cały tydzień to też okazja do modlitwy za kierowców oraz w intencji misji. Z racji Św. Krzysztofa za tydzień w niedzielę po Mszach Świętych poświęcimy pojazdy. Przy tej okazji będą zbierane pieniądze na MIVA POLSKA. Akcja ma na celu wesprzeć polskich misjonarzy w zakupie środków transportu. A jest to nasze podziękowanie za szczęśliwe podróżowanie. 1gr za 1 km!!!
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka) oraz inne prace dokoła kościoła.
  6. Bóg zapłać za koszenie trawy: na cmentarzu Panom Bogdanowi i Kazimierzowi oraz za parkingiem Panu Krzysztofowi – dziękuję za pomoc w walce z chwastami przy kapliczce MB Bolesnej. Panu Wiesławowi dziękuję za wykoszenie trawy przy kapliczce MB Bolesnej oraz za skucie tynku wewnątrz kapliczki. Wraz z Panem Mirosławem rzeczy z kapliczki przewieźli do sali pod kościołem.
  7. Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).
  8. Polecam aby zabrać Gościa Niedzielnego, Niedzielę.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Kacper Jakub Krysa, kaw. z Boniewa, par. Fajsławice i Klaudia Martyna Banak, panna z Oleśnik, par. tut.; Karol Paweł Jersak, kaw. z Oleśnik i Sylwia Anna Kowalska, panna z Oleśnik, oboje par. tut.
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Kazimiery Mazurek, polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu, przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek … .