XXII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 28 sierpnia 2022 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej” oraz programy pomocowe i edukacyjne dla dzieci będące pod opieką Caritas.
  2. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za Waszą obecność, modlitwę i wspólne dziękczynienie w dniu naszego Odpustu Parafialnego i naszych Dożynek. Trochę było głośno chyba o nas i o tym co się tu działo. Mam nadzieję, że każdy z nas też wychodził podbudowany i słowem i modlitwą oraz całą otoczką tego wydarzenia. Nie było by to możliwe bez konkretnych osób, które pomagały w przygotowaniu i przeżyciu Święta Parafii. To Święto całej parafii więc cieszę się i z tych oddolnych inicjatyw i gotowości służby i tych którzy zostali poproszeni. Dziękuję za wszystkie dekoracje, które zrobiliście w różnych miejscach naszej miejscowości. Bóg zapłać za wszystkie dary złożone z racji odpustu, także te dla Ojca Misjonarza. Za wszystkich modlę się dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 11.00.
  3. W ten piątek odwiedzę chorych, od godz. 9.00. Zawsze we wrześniu udzielam także sakramentu namaszczenia naszym chorym.
  4. W tym tygodniu zapraszam na Msze, o godz. 18.00 i nabożeństwa po nich, z racji I czwartku, piątku i soboty.
  5. W piątek, na godz. 8.00 zapraszam dzieci z rodzicami na Mszę Świętą na rozpoczęcie roku szkolnego. W następną niedzielę, podczas Mszy Świętej, o godz. 11.00 poświęcimy przybory szkolne.
  6. Planujemy w ostatnią niedzielę września (25 września), nasz Festyn Parafialny.
  7. W sobotę, o godz. 6.00 wyruszamy spod kościoła autokarem do Lublina, a później od Katedry na pieszą pielgrzymkę do Wąwolnicy. Zabierzmy prowiant na trasę, wygodne buty, odpowiedni strój na daną pogodę.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 500 zł, 150 zł i 100 zł.
  9. Komunikat Policji (kartka)
  10. Kościół sprzątały (kartka)
  11. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).