XXII niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 03 września 2023 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki na programy pomocowe i edukacyjne dla dzieci będące pod opieką Caritas.
  2. Serdecznie dziękuję za wspólne pielgrzymowanie do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej do Wąwolnicy. Było nas ok. 70 osób w grupie. Bóg zapłać za przekazaną ofiarę. Dziękuję, że także sporo osób indywidualnie dojechało aby z nami być na uroczystościach.
  3. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. W tym tygodniu zapraszam na Msze, o godz. 18.00 i nabożeństwo po, z racji I czwartku miesiąca.
  4. Jutro o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam serdecznie dzieci i młodzież a także rodziny.
  5. W najbliższy piątek Święto Narodzenia NMP. Msze Święte, o godz. 9.00 i 18.00. Pobłogosławimy ziarno siewne i nasiona.
  6. Za tydzień, po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z klasy 3 i ich rodziców. Za tydzień podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo przyborów szkolnych.
  7. Za tydzień w Markowej odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 100 zł.
  9. Kościół sprzątały (kartka)
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).