XXIII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 04 września 2022 r.

 1. Bóg zapłać za wspólne pielgrzymowanie do Sanktuarium MB Kębelskiej w Wąwolnicy. Nasza grupa liczyła 60 osób z Oleśnik i z okolicy. Przeszliśmy ok. 36 km. Wczoraj w wigilię rocznicy Koronacji Figury przyszło kilka tysięcy pielgrzymów.
 2. Dzisiaj w Rzymie Papież Franciszek ogłosi błogosławionym Papieża Jana Pawła I, który był poprzednikiem Papieża Polaka.
 3. Mija rok od naszych Misji Świętych, które prowadził w parafii O. Stanisław Deleżuch. To co było doświadczeniem Boga w naszych sercach, pragniemy pielęgnować, a dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 polecę całą parafię.
 4. W najbliższy czwartek Święto Narodzenia NMP. Msze Święte, o godz. 9.00 i 18.00. Pobłogosławimy ziarno siewne i nasiona.
 5. Za tydzień, po Mszy Świętej, o godz. 9.00 spotkanie w Panią pilotką i przewodniczką na pielgrzymkę do Medjugorie. Zapraszam wszystkich, którzy się wybierają na tą pielgrzymkę. Proszę przynieść dane potrzebne do zapisu.
 6. Za tydzień, po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców.
 7. Za tydzień o godz. 16.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji Festynu Parafialnego.
 8. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 200 zł, 100 zł i 100 zł.
 9. Kościół sprzątały (kartka)
 10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
 11. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką.