XXIII niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 10 września 2023 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszki możemy wesprzeć Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu – media katolickie.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z klasy 3 i ich rodziców.
  3. Dzisiaj w Markowej odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów.
  4. Dzisiaj o godz. 17.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji Festynu Parafialnego. Serdecznie zapraszam.
  5. We wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w środę 13 dzień miesiąca i po Mszy Świętej Różaniec Fatimski, w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie NMP Bolesnej – Msza Święta, o godz. 18.00 tylko przy kapliczce.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 300 zł.
  7. Kościół sprzątały (kartka)
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Są do nabycia Kalendarze Maryjne w cenie 10 zł.