XXIV Niedziela w ciągu roku A.D. 2018 – 16 września 2018 r.

1. Już jest 70 osób na pielgrzymkę do Częstochowy. Zapraszamy kolejnych.
  2. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka).
  3. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach:
  4. W tym tygodniu m. inn. wspominamy:

– we wtorek – Świętego Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież na Mszę Świętą, w tym dniu, o godz. 18.00.

– w czwartek – święto Świętego Mateusza Ap. i Ew.

1. Wszystkie dzieci zapraszam, w każdą niedzielę, na Eucharystię o godz. 11.00. Dzieci otrzymują naklejki, które wklejają do specjalnie przygotowanych książeczek lub zeszytów. Dzieci z poszczególnych klasy posługują w czasie Mszy Świętej. I tak kl. VIII – I niedziela miesiąca, VII – II niedziela miesiąca, VI – III niedziela miesiąca, V – IV – niedziela miesiąca, IV – V niedziela miesiąca.
  2. Oczekujemy jeszcze na chętnych kandydatów na ministrantów. Zgłoszenia proszę kierować do mnie. Dziękuję już tym, którzy zgłosili się. Spotkania odbywają się w soboty, o godz. 11.30. Wcześniej, o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci w Domu Parafialnym. Dziękuję już za obecność na pierwszym spotkaniu.
  3. Jeszcze można przynosić fanty na loterię, która odbędzie się podczas Festynu. Możemy także zgłaszać drużyny piłkarskie oraz do piłki siatkowej.
  4. Polecamy prasę katolicką: Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny i Niedzielę.